Zestaw do krępowania Under the Bed Restraint System


Infolinia [10-18] tel. +48 796 208 008, +48 41 2406087, English +48 796 108 208


Dostępność: magazyn
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 283,80 zł 283.80
quantity szt
dodaj do przechowalni

Anonimowe zakupy OnLine

DYSKRETNA PACZKA BEZ NAPISÓW I REKLAM!

Zestaw do krępowania

Proponowany zestaw do krępowania dedykowany jest osobom, które nie tyle lubią klimatyczne akcesoria erotyczne do krępowania i szukają wciąż nowych opcji, co kochają samo uczucie zniewolenia. Zestaw ten bowiem bardzo serio krępuje i nie posiada zbędnych ozdóbek ani gadżetów dodatkowych, poczucie dominacji jest więc w zabawach z jego wykorzystaniem na pierwszym planie.

Na zestaw składają się pasy przeznaczone do zamontowania na materacu łóżka. W jego skład wchodzi baza i 4 obroże, które się do niej doczepia, przeznaczone do krępowania rąk i nóg. Dzięki nim można skrępować partnera czy partnerkę w taki sposób, by nie miał on żadnych możliwości ruchu, co jest szczególnie ekscytujące dla obu stron, ale możliwość regulowania długości pasów oraz funkcjonalne zaczepy umożliwiają manewrowanie gadżetem i dostosowanie go do swoich preferencji.

Dzięki temu ciągle można bawić się na nowe sposoby i nieustannie odkrywać nowe możliwości zastosowania tego niezwykle funkcjonalnego, choć - wydawałoby się - prostego w konstrukcji i wyglądzie akcesorium.

Produkt made in USA

zestaw do krępowaniac paski i obroże 

Twój komentarz (0)

piksel do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl