Sex Shop Twoja Fantazja - intymne zakupy online

Zamów/zapytaj [10-18] 796 208 008


Producenci

Zestaw do krępowania Under the Bed Restraint System

Dostępność: magazyn
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 236,50 zł 236.50
quantity szt
Producent: Sportsheets
Kod produktu: PL-E21039

Opis produktu

Zestaw do krępowania

Proponowany zestaw do krępowania dedykowany jest osobom, które nie tyle lubią klimatyczne akcesoria erotyczne do krępowania i szukają wciąż nowych opcji, co kochają samo uczucie zniewolenia. Zestaw ten bowiem bardzo serio krępuje i nie posiada zbędnych ozdóbek ani gadżetów dodatkowych, poczucie dominacji jest więc w zabawach z jego wykorzystaniem na pierwszym planie.

Na zestaw składają się pasy przeznaczone do zamontowania na materacu łóżka. W jego skład wchodzi baza i 4 obroże, które się do niej doczepia, przeznaczone do krępowania rąk i nóg. Dzięki nim można skrępować partnera czy partnerkę w taki sposób, by nie miał on żadnych możliwości ruchu, co jest szczególnie ekscytujące dla obu stron, ale możliwość regulowania długości pasów oraz funkcjonalne zaczepy umożliwiają manewrowanie gadżetem i dostosowanie go do swoich preferencji.

Dzięki temu ciągle można bawić się na nowe sposoby i nieustannie odkrywać nowe możliwości zastosowania tego niezwykle funkcjonalnego, choć - wydawałoby się - prostego w konstrukcji i wyglądzie akcesorium.

Produkt made in USA

zestaw do krępowaniac paski i obroże 

piksel do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl