Sex Shop Twoja Fantazja - intymne zakupy online

Zamów/zapytaj [10-18] 796 208 008


Producenci

Wibrujące kulki gejszy na pilota Eve Vibrating Beads

7a86ab6f07911a984f2231bcbac7030c80d69bbd
Dostępność: magazyn
Wysyłka w: 24 h
Cena: 299,00 zł 299.00
quantity szt
Producent: Topco Sales
Kod produktu: 1600464

Opis produktu

Wibrujące kulki gejszy

Odpowiadając na wielkie zainteresowanie, jakim cieszą się kulki gejszy, producenci gadżetów erotycznych tworzą bardzo różne kulki i wyposażają je w rozmaite funkcje. Proponowane kulki wyróżniają się spośród innych produktów w swojej klasie nie tylko tym, że wyposażone są w wibracje i zasilane akumulatorowo, lecz również - zdalnym sterowaniem. Steruje się nimi bardzo wygodnie za pomocą pilota, a przy tym można dzięki tej funkcji bawić się niebywale ekscytująco, na przykład partner może z daleka sterować kulkami, doprowadzając swoją partnerkę do orgazmu nie będąc przy niej.

Co istotne, wibracje, w jakie produkt jest wyposażony, są naprawdę potężne, a przy tym mają 5 prędkości. Jest to więc produkt dla kobiet, które lubią mocne wrażenia i wymagają naprawdę silnej stymulacji. Z tym produktem osiągnięcie wielokrotnego orgazmu będzie fraszką.

Kulki wykonane są z elastycznego materiału i mają gładką powierzchnię, a więc ich stosowanie jest wielką przyjemnością. Ich średnica to 4 cm, co jest optymalne dla wszystkich pań.

Galeria produktu

piksel do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl