Sex Shop Twoja Fantazja - intymne zakupy online

Zamów/zapytaj [10-18] 796 208 008


Producenci

Szpicruta Bettie Page - Teaserama

szpicruta-bettie-page-teaserama.jpg
Dostępność: BRAK
Cena: 235,00 zł 235.00
quantity szt
Producent: Bettie Page
Kod produktu: 1200600

Opis produktu

Fantastyczny gadżet dla fanów ostrego i perwersyjnego seksu. Bezpruderyjny, a jednocześnie klasyczny i niezwykle stylowy. Stanowi jeden z elementów kolekcji sygnowanej nazwiskiem Bettie Page, światowej gwiazdy pin-upu.

Prezentowana szpicruta jest sztywna, a jednocześnie bardzo elastyczna. Idealna do chłostania partnera lub partnerki w trakcie miłosnych igraszek. Rączka posiada oplot, dający dużą kontrolę nad siłą wymierzanych razów. Dzięki pętli nie musimy odkładać gadżetu, w momencie, gdy go nie używamy. Ułatwia to wymierzanie klapsów na przemian ręką i za pomocą szpicruty.

Końcówka gadżetu zakończona została paskiem z szerokiej skóry. Zostawia on więc na ciele piekące ślady. To niezwykle podniecający widok dla obojga partnerów i wyjątkowe doznania dla osoby chłostanej. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać szpicruty w sposób bardziej subtelny. Delikatne przesuwanie nią po skórze, dotykanie miejsc intymnych czy drażnienie sutków również może pobudzać zmysły i prowadzić do ogromnego podniecenia. Niezbędny dodatek, jeżeli chodzi o akcesoria erotyczne w klimacie BDSM.

Galeria produktu

piksel do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl