Sex Shop Twoja Fantazja - intymne zakupy online

Zamów/zapytaj [10-18] 796 208 008


Producenci

Skórzana packa z napisem BITCH

Dostępność: magazyn
Wysyłka w: 24 h
Cena: 115,50 zł 115.50
quantity szt
Producent: Sportsheets
Kod produktu: PL-E21074

Opis produktu

Packa BDSM

Niektóre akcesoria erotyczne są nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale i w pewien sposób zabawne. To powoduje, że mogą być na przykład wykorzystane jako pikantny prezent, podarowany partnerowi choćby z okazji walentynek.

Jednym z takich gadżetów jest packa służąca do wymierzania seksownych klapsów (i nie tylko, bo kto powiedział, że trzeba się ograniczać wyłącznie do jednej czynności?) z napisem "BITCH". Pikantny napis z pewnością podnosi temperaturę, ale sama w sobie packa jest ekscytującym elementem łóżkowych igraszek, a co dopiero jej użycie... Packa wykonana jest bez skóry, dzięki czemu jest jeszcze bardziej seksowna i perwersyjna - wiele osób lubi dotyk skóry na swym ciele, a kiedy w parze ze skórą idzie mniej lub bardziej dotkliwy, ale zawsze podniecający ból, można spodziewać się zalewających fal rozkoszy.

Packa ta jest więc prostym, ale i efektownym sposobem na uatrakcyjnienie łóżkowych igraszek. Wyposażona w nią partnerka wyda się swojemu mężczyźnie seksownie zadziorna, zaś mężczyzna uzbrojony w ten sposób niepodzielnie zapanuje nad swoją kochanką.

piksel do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl