Sex Shop Twoja Fantazja - intymne zakupy online

Zamów/zapytaj [10-18] 796 208 008


Producenci

Rączka z przyssawką do trzymania Single Locking Suction Handle

Dostępność: magazyn
Wysyłka w: 24 h
Cena: 56,50 zł 56.50
quantity szt
Kod produktu: PL-E21783

Opis produktu

Rączka z przyssawką

Wśród gadżetów erotycznych można znaleźć takie akcesoria erotyczne, które mają zastosowanie czysto praktyczne – ułatwiają czy wręcz umożliwiają oddawanie się miłosnym igraszkom.

Przykładem takich produktów jest rączka z przyssawką do trzymania – idealny gadżet dla osób, które uwielbiają uprawiać seks w łazience, zwłaszcza pod prysznicem. Chyba większość osób zgodzi się co do tego, że jest to niezwykle podniecające – opary, gorąca woda i jej strumienie dodatkowo pieszczące skórę i rozpalające zmysły. Jednak środowisko takie nie jest specjalnie przyjazne do oddawania się tego rodzaju działaniom, bo seks pod prysznicem rzadko jest wygodny.

Zastosowanie proponowanej rączki, która posiada solidnie trzymającą przyssawkę, z pewnością to zmieni i nie tylko ułatwi kochanie się pod prysznicem czy w wannie, ale też sprawi, że możliwe będzie uprawianie seksu w zupełnie innych, bardziej wyszukanych niż do tej pory pozycjach, których zastosowanie nie było możliwe ze względu na śliską posadzkę i ściany. Jest to więc świetna opcja dla wszystkich, którzy lubią seks w strugach wody albo chcą urozmaicić swoje życie erotyczne, kochając się w inny sposób, niż do tej pory.

piksel do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl