Sex Shop Twoja Fantazja - intymne zakupy online

Zamów/zapytaj [10-18] 796 208 008


Producenci

Delikatna opaska ze skóry na oczy

Dostępność: BRAK
Cena: 49,90 zł 49.90
quantity szt
Producent: PipeDream
Kod produktu: 3000007853

Opis produktu

Sportsheets - Leather Blindfold Black

Opaska na oczy to jeden z tych elementów jeśli chodzi o akcesoria erotyczne, który przydać się może w absolutnie każdej sypialni, nawet u osób, które nieszczególnie przepadają za eksperymentami.

Jest to całkiem niewinny gadżet, choć w przypadku opaski ze skóry, materiał nie jest bez znaczenia. Czarna skóra to zdecydowanie podniecający materiał, dlatego wiele akcesoriów jest z niej wykonanych albo przynajmniej zawiera skórzane elementy - wiele osób bardzo podnieca dotyk prawdziwej skóry na nagim ciele, a przy tym gadżety tego typu mają znaczenie również wizualne.

Opaska skórzana spełnia doskonale swoją podstawową rolę, jaką jest przesłanianie oczu. Jest to bardzo podniecające, gdyż stwarza nastrój tajemnicy i ekscytującego wyczekiwania na to, co zaraz nastąpi, a przy tym wielu osobo pomaga wyzbyć się zahamowań seksualnych.

 Opaska ta jest bardzo wygodna w użytkowaniu, gdyż zastosowany materiał umożliwia jej dopasowywanie się do twarzy. Posiada elastyczny pasek, którym można ją wygodnie umocować bez ryzyka, że spadnie, ale i bez wrażenia dyskomfortu.
piksel do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl