Masażer łechtaczkowy CHARGER


Infolinia [10-18] tel. +48 796 208 008, +48 41 2406087, English +48 796 108 208


Dostępność: BRAK
Cena: 294,00 zł 294.00
quantity szt
dodaj do przechowalni

Anonimowe zakupy OnLine

DYSKRETNA PACZKA BEZ NAPISÓW I REKLAM!

Masażer łechtaczkowy

Choć proponowany masażer przeznaczony jest specjalnie do stymulowania łechtaczki, nic nie stoi na przeszkodzie, by za jego pomocą pobudzać różne inne miejsca, zarówno te intymne, najbardziej wrażliwe, jak i takie, których erogenną moc można za pomocą tego gadżetu dopiero odkryć… Może to być znakomita zabawa, zarówno dla jednej osoby, jak i dla dwojga, w ogóle z zastosowaniem tego produktu nikt nie powinien mieć żadnych problemów jeśli chodzi o pomysły.

Produkt cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania. Pokryty jest warstwą silikonu, co powoduje, że jest bardzo przyjemny i delikatny w dotyku, nie tylko jeśli chodzi o część pobudzającą, ale cały przedmiot. Jego używanie to czysta przyjemność, również dlatego, że jego ergonomiczny kształt sprawia, że doskonale pasuje do dłoni i idealnie w nich leży. Jego działanie również jest w stu procentach satysfakcjonujące, ponieważ masażer posiada aż siedem trybów wibracji. Dzięki temu można stopniowo dawkować sobie przyjemność, od bardzo subtelnych wibracji, aż po prawdziwą ostrą jazdę, z zalewającymi falami rozkoszy i wstrząsem orgazmu.

Jego dyskretny kształt sprawia, że można zawsze mieć go przy sobie i używać, kiedy przyjdzie ochota. Gadżet wyposażony jest w ładowarkę.

 

 

 

Twój komentarz (0)

piksel do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl