Sex Shop Twoja Fantazja - intymne zakupy online

Zamów/zapytaj [10-18] 796 208 008


Producenci

Łańcuszek na sutki z dystansami Nipple Clamps Chain

Dostępność: magazyn
Wysyłka w: 24 h
Cena: 44,50 zł 44.50
quantity szt
Producent: Scala
Kod produktu: PL-E20317

Opis produktu

Łańcuszek na sutki

Bardzo ważną kategorię produktów, jeśli chodzi o akcesoria erotyczne, stanowią różnego rodzaju gadżety na sutki. Często łączą się w nich funkcje stymulujące i pobudzające tę część ciała z zaletami wizualnymi. Nie inaczej jest w przypadku łańcuszka na sutki z regulowanymi dystansami. Produkt ten właśnie z powodu możliwości regulowania dystansów jest szczególnie wygodny w użytkowaniu.

Dla wielu kobiet łańcuszek na sutki stanowi niebanalną ozdobę, idealną do tego, by zatrzymać na sobie wzrok partnera i by był jeszcze bardziej zachwycony piersiami kobiety niż zwykle. Choć wydaje się, że ta część ciała jest sama w sobie dla mężczyzn tak podniecająca, że nie potrzeba żadnych ozdób, łatwo można przekonać się, jakie wrażenie łańcuszek zrobi w sypialni – na pewno będzie piorunujące.

Każdy mężczyzna będzie zachwycony zadziornością swej kochanki mającej na sobie ów dodatek, ale jednocześnie jest on na tyle subtelny, że nawet kobieta, która nie przepada za perwersyjnymi klimatami, nie będzie miała nic przeciwko, by go założyć. 

piksel do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl