Kulki gejszy -Je Joue Ami Plus - ciężkie


Infolinia [10-18] tel. +48 796 208 008, +48 41 2406087, English +48 796 108 208


je-joue-ami-fuksja.jpg
Dostępność: magazyn
Wysyłka w: 24 h
Cena: 166,80 zł 166.80
quantity szt
dodaj do przechowalni

Anonimowe zakupy OnLine

DYSKRETNA PACZKA BEZ NAPISÓW I REKLAM!

Twoje mięśnie Kegla pod specjalną opieką! Teraz, z kulkami gejszy Ami+ od Je Joue, to niezwykle proste, komfortowe i całkowicie bezpieczne.

Kulki, w kolorze fuksji, wykonane z najwyższej jakości materiałów, które nie tylko nie powodują podrażnień, ale wręcz zapewniają komfort ich użytkowania, bezpieczeństwo i, przy regularnych ćwiczeniach, niesamowite efekty, czyli wzmocnione, bardziej elastyczne mięśnie, co odczujecie oboje, i Ty i Twój partner, w trakcie każdego zbliżenia.

Dla kogo te akcesoria erotyczne +?
Ami + to podwójna kulka gejszy, która z racji swojej wagi (jest ciężka w porównaniu do klasycznych kulek) przeznaczona jest dla kobiet, które mają już pierwsze treningi z kulkami za sobą i klasyczne kulki są po prostu niewystarczające.

Gdzie, jak i ile czasu trenować?
Trening mięśni Kegla to, można powiedzieć, czysta przyjemność. Wystarczy umieścić kulki gejszy w pochwie i to cała filozofia. Od tego momentu mięśnie same, w trakcie wykonywania zwykłych, codziennych czynności, pracują. Kulki nosi się od kilku/ kilkunastu minut do kilku godzin. Wszystko zależy od indywidualnego podejścia.

waga: 136 g

długość: 68,75 mm
długość (ze sznurkiem): 143,13 mm
maksymalna średnica: 27.11 mm

Galeria produktu

Twój komentarz (1)

Ciężkie i małe więc mi wypadają:( ale to tylko świadczy o tym że muszę kupić większe i lżejsze. Przeliczyłam się myślałam, że je utrzymam a tu niespodzianka więc zdecydowanie są dla kobiet które mają dobrze wyćwiczone mięśnie kegla

piksel do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl