Krem stymulacyjny - Viagrin's Stimulations Cream


Infolinia [10-18] tel. +48 796 208 008, +48 41 2406087, English +48 796 108 208


Dostępność: magazyn
Wysyłka w: 24 h
Cena: 59,00 zł 59.00
quantity szt
dodaj do przechowalni

Anonimowe zakupy OnLine

DYSKRETNA PACZKA BEZ NAPISÓW I REKLAM!

Krem uwrażliwiający

Środki poprawiające libido i jednocześnie wzmagające doznania podczas seksu zazwyczaj dedykowane są dla kobiet, ale proponowany produkt doskonały będzie i dla kobiet, i dla mężczyzn. Jeśli kochankowie zdecydują się użyć go jednocześnie, powinni przygotować się na prawdziwy wstrząs, gdyż na pewno doświadczą wrażeń, jakich nie mieli jeszcze okazji przeżywać.

Różne gadżety erotyczne dają różne efekty, ale krem stymulacyjny to zupełnie inna jakość doznań. Wystarczy odrobinę nanieść na intymne części ciała, by każdy dotyk, nawet najdelikatniejszy, przypominał swą siłą i wrażeniami, jakie sprawia, trzęsienie ziemi! To najprostszy sposób na zapewnienie sobie megaorgazmu nawet podczas zwykłego stosunku, pozbawionego dodatkowych urozmaiceń.

To również znakomita metoda na zwiększenie ochoty na seks, jeśli bowiem użytkownik będzie wiedział, że znów przeżyje coś takiego, wprost nie będzie mógł doczekać się kolejnego zbliżenia. Jest to więc remedium na wiele problemów natury seksualnej, zwłaszcza tych kobiecych.

Opakowanie: 50 ml

 

Uwaga:
Nie gwarantujemy takich samych efektów w każdym przypadku, wszystko uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji organizmu. Efektywność może zależeć od stanu zdrowia, kondycji fizycznej i psychicznej.

 

Twój komentarz (1)

Uwielbiam go używamy zamiast żelu nawilżającego daje przyjemny efekt rozgrzewający

piksel do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl