Sex Shop Twoja Fantazja - intymne zakupy online

Zamów/zapytaj [10-18] 796 208 008


Producenci

Krem na przedłużenie stosunku Men Stop Stop

Dostępność: BRAK
Cena: 55,80 zł 55.80
quantity szt
Producent: Inverma
Kod produktu: 7082050400

Opis produktu

Krem

Przedwczesny wytrysk to niezwykle powszechny problem, dotykający od czasu do czasu nawet tych mężczyzn, których potencja znajduje się na najwyższym poziomie. Przyczyny tego są bardzo różne, a lekarstwem na wszystkie przypadki na pewno będzie krem na przedłużenie stosunku Men Stop Stop. Warto go zawsze mieć przy sobie, ponieważ nawet supermacho może mieć gorszy dzień i mieć problem ze zbyt wczesnym finiszem.

Oferowany krem pomaga pozbyć się tego problemu, zapobiegając przedwczesnemu wytryskowi nasienia. Na tym jednak działanie tego wyjątkowego preparatu wcale się nie kończy, ponieważ równocześnie stymuluje on erekcję. Jest to więc niezwykle prosty sposób na poprawę samopoczucia podczas seksu dzięki temu, że stosunek będzie naprawdę wspaniały. Dzięki temu preparatowi będzie można kochać się znacznie dłużej i intensywniej niż do tej pory, z czego zadowolone będą przede wszystkim kobiety, które do tej pory miały problem ze zbyt szybko finiszującym partnerem.
 
Opakowanie zawiera 18 ml produktu, ale jest on bardzo wydajny, można mieć więc pewność, że pozwoli nie wiele emocjonującej zabawy.

 

piksel Produkty powiązane

piksel do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl