Sex Shop Twoja Fantazja - intymne zakupy online

Zamów/zapytaj [10-18] 796 208 008


Producenci

Zestaw do krępowania DEVETION FESSEL SET

Dostępność: magazyn
Wysyłka w: 24 h
Cena: 295,00 zł 295.00
quantity szt
Producent: Orion
Kod produktu: PL020300043090

Opis produktu

Skórzany zestaw do krępowania

Mimo, iż wiele jest rodzajów zestawów do krępowania, gdyż tego rodzaju akcesoria erotyczne stanowią ważną kategorię w tym asortymencie, proponowany zestaw bez wątpienia wyróżnia się na ich tle. Dlaczego?

To, co czyni go wyjątkowym, to obecność w zestawie skórzanych elementów, utrzymanych w kolorze seksownej czerwieni. Jest to więc propozycja nie tylko dla osób, które lubią seksowne zniewolenie i dominację, lubią bawić się perwersyjnie z pejczykiem i kulką do ust, ale także kochają skórę i podniecają się nią, to zaś częste zjawisko. Zestaw daje więc maksimum przyjemności obu stronom, zarówno tej, która pozwoli się całkowicie zdominować, zakuć w obroże i wymierzać sobie dodatkowo mniej lub bardziej dotkliwe razy pejczem, jak i tej, która będzie czerpać rozkosz z poczucia całkowitej władzy i dominacji.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by bawić się na zmianę i dawać upust zarówno swoim masochistycznym, jak i sadystycznym skłonnościom. To zestaw dla osób nielubiących ograniczeń i nie uznających w kwestii erotycznej żadnych kompromisów.

 

piksel do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl