Pas cnoty dla panów The Prisoner


Infolinia [10-18] tel. +48 796 208 008, +48 41 2406087, English +48 796 108 208


Dostępność: magazyn
Wysyłka w: 24 h
Cena: 330,00 zł 330.00
quantity szt
dodaj do przechowalni

Anonimowe zakupy OnLine

DYSKRETNA PACZKA BEZ NAPISÓW I REKLAM!

Metalowa klatka na penisa

Choć akcesoria erotyczne mogą mieć bardzo różny charakter – od bardzo subtelnych, po zdecydowanie perwersyjne i zarówno jednych, jak i drugich jest bardzo duży wybór, męski pac cnoty z pewnością wyróżnia się na tle wszystkich pozostałych produktów. Tym bardziej warto więc się w ten niebanalny gadżet zaopatrzyć, gdyż bardzo mocno działa on na wyobraźnię zarówno mężczyzny, który ma być weń zakuty, jak i kobiety, która posiądzie kluczyk do kłódki, na którą zapina się pas.
Choć wygląda on bardzo solidnie, nie ma się czego obawiać w związku z jego użytkowaniem. Jest bardzo wygodny, ponieważ umocowany jest na pasie, którego założenie i noszenie nie sprawia najmniejszego poczucia dyskomfortu. Ma długość 27 centymetrów, a więc z pewnością będzie odpowiadał każdemu rozmiarowi.
Jeśli chodzi o zastosowanie tego gadżetu, to z pewnością żadna para nie będzie miała problemu z brakiem pomysłów na jego użycie w sypialni. Również każdy pan powinien bez przeszkód pozwolić zakuć się w ów pas, kiedy wyobrazi sobie, co stanie się, gdy jego pani go wreszcie z niego wyzwoli...

 

Twój komentarz (0)

piksel do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl